درباره ما

نرم افزار تشخیص هوشمند متن آی او ورد فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هسته ای از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز کرد و در طی مدت کوتاهی به عنوان نرم افزار پیشتاز در حوزه هوش‌مصنوعی و تحلیل تصویر و متن تبدیل شده است. از جمله سرویس های برجسته نرم افزار آی او تایپ می توان به تبدیل عکس یا PDF به متن ، تبدیل دستخط فارسی به متن ، وب سرویس تبدیل عکس یا PDF به متن اشاره کرد. تیم توسعه نرم افزار ioword همواره در تلاش است تا سرویس دقیق، سریع و پایدار را در اختیار کاربران گرامی قرار دهد.

تبدیل عکس یا PDF به متن

نرم افزار OCR فارسی ioword یک ابزار مبتنی بر هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشین است که با پردازش تصویر ، عملیات تبدیل PDF به WORD یا تبدیل عکس به متن را به صورت آنلاین انجام می دهد. مهم نیست فایل PDF شما به صورت متن قابل انتخاب باشد یا به صورت تصویری از متن ؛ نرم افزار ioword از طریق پردازش تصویر ، فرآیند تبدیل پی دی اف به ورد را انجام می دهد.

تبدیل دستخط به متن

سرویس تایپ آنلاین ioword با هدف تبدیل تمامی متون دست نویس ، جزوه ، دست نوشته ، فایل ، تصاویر تایپی ناخوانا ، رسم جدول ، رسم نمودار و نگارش فرمول ریاضی طراحی شده است. با استفاده از این سرویس فایل دست نویس را بارگذاری کرده و پس از برآورد زمان ، در موعد تعیین شده ، متن تایپی قابل دریافت خواهد بود. در این سرویس امکان تایپ جدول ، رسم نمودار ، نگارش فرمول‌ ریاضی و تشخیص انواع دست خط ها وجود دارد.